Forum miłośników - Auto Union - DKW - AUDI - HORCH - WANDERER oraz MERCEDES 170V

Auto Union - Samochody - DKW F5 F7 F8 - Audi - Wanderer - Horch - IFA oraz Mercedes 170V - Forum
Dzisiaj jest 29 marca 2024, 00:08

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Post: 10 maja 2015, 20:24 
Offline
Uczeń

Rejestracja: 12 listopada 2011, 10:21
Posty: 21
Dostałem właśnie w prezencie oryginalny, kolorowy, katalog samochodów marki DKW,w języku polskim, z 1938 lub 1939 roku z pieczątką z Chemnitz, właścicielem był teść mojego pacjenta, prowadził on salon sprzedaży motocykli DKW w Lublinie, mieścił się on w ścisłym centrum miasta obok katedry na ulicy Królewskiej, śledztwo trwa....
Dowódca garnizonu Lublin, pułkownik Emil Czapliński w 1938 roku nabył w Warszawie za 5200 złotych samochód marki DKW ,wersja kabriolimuzyna,(jak moja), mam jego zapiski z podróży wakacyjnej z Lublina do Budapesztu, zdjęcia z przekraczania granicy RP,koszty paliwa,etc .,papier rekwirujący dekawkę w 1939 roku w sowieckiej strefie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
POWERED_BY